Valníkové nástavby

Otevřené valníky představují optimální volbu pro převoz různorodého nákladu v rámci každodenního pracovního nasazení. Valníky s plachtou Vám skvěle poslouží jak na poli dálkové mezinárodní či vnitrostátní dopravy. V nabídce je i široká škála doplňků, které usnadní každodenní používaní vozu, převoz a manipulaci nákladu.

Otevřený valník

Valníková nástavba bez plachty je běžně používána na lehké podvozky do 3.5 t nebo středně těžké podvozky od 7.5 do 12 t jako rozvážkové nebo firemní vozidlo. Nejčastěji slouží pro přepravu tyčového materiálu nebo jiného nákladu specifického tvaru a rozměrů. Mezi standardní výbavu patří hliníkové bočnice 400/600 mm, hliníkový/ocelový mezirám, kotvicí úchyty nebo ochranný rám za kabinu. Pro jednodušší manipulaci s těžkým nákladem je možné zvolit verzi s hydraulickým jeřábem.

Valník s plachtou

Populární valníková nástavba pro různé účely je vhodná pro vozidla s celkovou hmotností od 3.5 do 26t. Nabízí se s celní nebo necelní plachtou a je ideální pro lokální i mezinárodní přepravu. V závislosti na typu a hmotnosti přepravovaného nákladu je k dispozici varianta s hliníkovým nebo ocelovým mezirámem. V nabídce pak je bočnicové i bezbočnicové provedení, varianta s vraty nebo hydraulickým čelem.

Valník se shrnovací plachtou

Valníková nástavba s třístranným systémem shrnování plachty je navržena pro efektivní manipulaci s nákladem. Lehce ovladatelný mechanismus umožňuje snadné napnutí bočních plachet a jednoduché odplachtování jedním člověkem. Plachty lze pohodlně shrnovat jak dopředu, tak dozadu. Střecha shrnutá dopředu pak umožňuje rychlou nakládku/vykládku pomocí jeřábu. V závislosti na typu a hmotnosti přepravovaného nákladu je k dispozici varianta s hliníkovým nebo ocelovým mezirámem, pro maximální využití nakládací výšky je možné instalovat snížený mezirám nebo přizvedávání střechy. 

Získejte nabídku nebo si nechte poradit

Jan Michalec ml.

obchodní zástupce

nastavby@future-tech.cz
t: +420 386 102 049
m: +420 737 221 557

Hledáte doplňky?

Formulář pro kontakt