Skříňové nástavby

Vyberte si typ skříňové nástavby podle Vašich potřeb. S ohledem na individuální přístup k našim zákazníkům umožňujeme volbu požitých konstrukčních materiálů tak, aby nástavba přesně vyhovovala Vašim požadavkům. V nabídce je i široká škála doplňků, které usnadní každodenní používaní vozu, převoz a manipulaci nákladu.

Skříň z hliníkového plechu

Skříňové nástavby tohoto typu jsou populární díky své odolnosti a nízké hmotnosti. Jsou vhodné pro vozidla s celkovou hmotností od 3.5t do 26t a jsou vyrobeny z hliníkových nebo pozinkovaných profilů s vnějším obložením z hliníkového plechu. K standardní výbavě patří také překližková nebo litá, protiskluzová podlaha. Tyto nástavby poskytují vysokou ochranu zboží před povětrnostními podmínkami nebo krádeží a jsou ideální pro místní i mezinárodní přepravu. 

Lehce izolovaná skříň

Tenká izolační vrstva u skříňové nástavby zajistí uvnitř nákladového prostoru teplotně stabilnější prostředí. Zároveň má pozitivní vliv na celkovou pevnost nástavby. Skříň z těchto hladkých panelů je vhodná pro všechny tonáže i typy nákladu.

Skříň z panelů s dřevěným jádrem

Skříňová nástavba, která vyniká především svou pevností a bytelností. Je vhodná pro všechny tonáže a těžký náklad, u kterého může při vykládce/nakládce hrozit hrubší zacházení.

Získejte nabídku nebo si nechte poradit

Jan Michalec ml.

obchodní zástupce

nastavby@future-tech.cz
t: +420 386 102 049
m: +420 737 221 557

Hledáte doplňky?

Formulář pro kontakt